LÉTO! :-)

29. června 2015 v 10:34 | Kateřina Ulmanová |  Kdo jsem?
A je tady, léto!
Ráda bych řekla, že nadšenost v mém tónu - aha, vy vlastně čtete a neposloucháte.... Tak jinak.

Dneska jsem dopsala poslední písemku a můžu začít zase užívat prodloužené prázdniny vysokoškoláků. Čeká mě toho opravdu hodně. Abych nabrala trošku sil začala jsem bruslit, pokusila jsme se i běhat a začala jsme hodně chodit. Říkáte si asi, jaké hlouposti a maličkosti a taková radost? ANO... Bruslení, běh a chůze - nejhorší sen, ale všechno to co vám dělá problém by se mělo zkoušet překonat ne? A tak jsem se do toho pustila. Je mi jedno, že když běžím vypadám jako.... jaké je správné přirovnání pro člověka, co běží se slzami v očích, sem tam lapá po dechu ale na konci nějakého úseku, který si sám určí se mu po tváři rozlije ten přiblblý úsměv. A je jedno i to že na bruslích ujedu tolik, kolik mají ostatní jen na rozcvičku. ŽIJU! a to je to oč tu jde ne?
Mou nejvěrnější společnicí je má milovaná Angee většinou přidávám fotky na instagram pod hashtag mambozihominipsa , to ona mě pohání kupředu - když doma řeknu pojď jdeme utíkat začne skákat, štěkat a pohání mě abych to nevzdala.

Co mě čeká v létě?
1.7 odjíždím do Rakouska sjíždět řeku Moll a Mur možná se pokusím zdolat i nějaký ten kopec. Napadlo mě, že bych vám z téhle cesty mohla udělat vlog - ne jen článek ale i video - jen nevím, jestli by vás lákalo koukat se na můj obličej :D ale jak se znám stejně bych natáčela víc krajinu okolo.

Další akce v létě jsou jasné:
- Jižní Čechy a klidná řeka Nežárka plus cyklistika
- Vodácký příměstký tábor
- Bosna a Hercegovina milovaná řeka Vrbas
- Rakousko a znova řeka Moll a Mur tentokrát s jinou partou samých vodáků (bojííím)
- Tatry Slovensko s milovanýma rodičema

Tak co čeká o prázdninách vás? Jste taky tak šťastní? Jak se máte? Co vás trápí (doufám, že nic). Snad se máte krásně, protože život je o tom být šťastný, zdravý a milovaný :-)
Mějte se :-)))
S pozdravem KATEŘINA :-)

PS: zapomněla jsem vám říct, že jsem změnila účes a byla na svatbě. A víte co? Když z něčeho máte mega strach většinou nemusíte. Na svatbě jsem svědčila svému bratránkovi a tak jsem pomáhala a organizovala program, měla jsem strach ale vše se zvládlo a bylo to skvělé. Nějak těm svatbám přicházím na chuť.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama