...slova jsou zbytečná, buď šťastná v životě po životě Kateřino ....

13. června 2015 v 12:12 | Kateřina Ulmanová
Víte, říkala jsem si, že vám konečně napíšu článek…. Čas není, léto se blíží a s nastupující horkostí se i má MG začíná ozývat víc než dřív, ale… Dnes se omlouvám, nebude to o mě (částečně ano, protože to píšu já a jsou zde i mé myšlenky) zasáhl mě jeden příběh. Jeden příběh jedné slečny. Jeden příběh, jedné slečny, která už dnes není mezi námi.
Kateřina H. (www.bordel-v-hlave.blog.cz) , slečna, která dokázala tak nádherně vyjadřovat své pocity, volala o pomoc, někdy tiše a mezi řádky, jindy… lépe řečeno naposledy, hlasitě ale pozdě na to aby ji někdo mohl podat záchranou ruku, nebo někdo tu možnost měl?
Neznala jsem ji, tak jako ji nezná většina z nás, kteří vyjadřují lítost pozůstalým a rodině. Kteří se tejně jako já pozastavují nad tím, proč to muselo zajít až tak daleko. Je mi úzko, z toho co se děje, a co hůř, z toho že se to děje neustále. Chtěla bych být chvilku zase ta naivní a říct si: "Káťo, je mi líto, že si musela zažít to, co si nikdo jiný z nás nedovede představit." Ale lhala bych, já si to možná představit nedokážu. Můj táta s mámou mě chrání jako andělé, kteří všechny klacky, jež mi osud háže pod nohy a co jsou v porovnání s kládami, které házel pod nohy Kateřině H., jenom pouhé větvičky z odlámaných stromečků pomáhají odstraňovat z cesty, chrání mě, možná někdy až moc, ale…. Proč nikdo nechránil Káťu - a dalších xy dětí, kterým se tohle děje?
Jsem zoufalá z toho, že jsem na světě a neumím pomoc lidem, kteří trpí. Kteří trpí, protože na ně vztahují ruku, či naopak přikládají svou ruku na místa kam nemají, lidé, jež mají být jejich ochránci.
Pokud jste člověk, který má v životě někoho komu může pomoct, ať už trpěl, trpí jakkoli, PROSÍM, opravdu vás žádám z celé hloubky svého srdce, nezavírejte před tím oči, nestávejte se spoluviníky ničení lidského života, sebedůvěry a chutě k životu.

Kateřino, tam nahoře kde jistě teď žiješ život, jež přichází po životě - doufám že jsi šťastná, že jsi se narodila do rodiny, která se k tobě chová jako k princezně, protože každé dítě si přeje poznat co to je být princezna.
Je jedno, jestli v posmrtný život věřím nebo ne, protože pro tebe v něho věřit chci a budu!

Kateřina.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama